MÖBLER / Bord / Pelarbord 10493288
nr 1049 3288
Pelarbord
1890-tal, längd: 54 cm, djup: 39 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:18:09
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr